Tarihçemiz
29 Temmuz 2021

 Sağlık Bakanlığının Sağlıkta dönüşüm projesi doğrultusunda Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ciddi anlamda bir boşluğu doldurmuş ve oldukça ilgi görmüştür.
Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 4 aylık kısa bir zaman da yoğun bir çalışma programı ile 04.04.2008 tarihinde son derece modern ve çağdaş bir şekilde hizmete açılmış,  açılışımızdan bugune sağlık alanında başarılı çalışmalara imza atmıştır. Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerini 26 ünit, Panoramik ve Rvg röntgen cihazları, 18 klinik ve 1 engelli kliniği bulunmaktadır. 27 Diş hekimi, yetkin personeli ve en son teknolojik yeniliklere açık olarak (Bütün işimiz diş ) anlayışı ile kurduk.
Merkezimizin temel amaçlarından biri toplumumuzun Ağız ve Diş Sağlığı koruma bilincine sahip ve diş hekimi korkusundan uzaklaşmış yeni bir nesil yetiştirilmesine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.
           Kısa zamanda bölge halkına vermiş olduğumuz özenli hizmeti Kastamonu ve Türkiye geneline yaymayı amaç edindik. Bununla beraber yurt dışında ve diğer illerden gelen hastalarımızın Ağız ve Diş Sağlığı ile ilgili sorunlarını çözerken manevi değerleri ve tarihi dokusuyla marka haline gelen Kastamonu ilini tanıma imkânını da sunuyoruz.
Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi insanın sahip olduğu en önemli değer olan sağlık için vazgeçilmez sterilizasyon ve temizliğe son derece önem göstererek kaliteli sağlık hizmeti amaçlayan bir anlayışa sahibiz.
Ürkütücü diş koltuğu ve çekinilen diş tedavileri, iyi eğitilmiş güler yüzlü ve hastaları rahatlatan anlayış hedefleyen bir ekip tarafından yapılmaktadır. Ağrısız tedavilerimizle kaliteden ödün vermeyen koşulsuz hasta memnuniyetini esas alan, hastalarımıza empatiyle yaklaşarak Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerini en iyi şekilde sunmak amacımız olacaktır.